وضعیت کرونا در چابهار همچنان قرمز است
وضعیت کرونا در چابهار همچنان قرمز است

چابهار – فرماندار چابهار با اشاره به اینکه وضعیت کرونا در چابهار همچنان قرمز است، گفت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان روند صعودی دارد.

رحمدل بامری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: هنوز شرایط کاهش بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان و خصوصاً شهرستان چابهار رخ نداده و همچنان به تعداد بیماران مبتلا به این بیماری اضافه می‌شود.
وی افزود: از همین رو با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونا در چابهار و بر اساس تصمیم شورای تأمین و ستاد مبارزه با ویروس کرونا، تمامی اماکن اسکان و پذیرایی شامل هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، اقامتگاه‌های بوم گردی‌ها، مهمان پذیر ها، مجتمع‌های تفریحی و رستوران‌ها تا اطلاع ثانوی تعطیل شدند.
فرماندار چابهار ادامه داد: همچنین تمامی محدودیت‌ها از جمله تعطیلی بازارها، پاساژها و مجتمع‌های تجاری و همچنین محدودیت در ورودی‌های این شهرستان به شدت اعمال می‌شود تا شاهد کاهش مبتلایان به ویروس کرونا باشیم.
وی با تاکید بر لزوم رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی تصریح کرد: از همین رو از همه هم استانی‌ها و هموطنان عزیز خواهشمندیم تا زمان عادی شدن شرایط به شهرستان چابهار سفر نکنند زیرا سفر در این شرایط به معنای شیوع بیشتر بیمار کرونا است.