رهبر معظم انقلاب امروز علمدار جبهه مستضعفین در جهان است
رهبر معظم انقلاب امروز علمدار جبهه مستضعفین در جهان است

ایرانشهر – دبیر قرارگاه فرهنگی سیستان و بلوچستان گفت: تدبیر مقام معظم رهبری فتنه‌های داخلی و خارجی علیه انقلاب و دنیای اسلام را خنثی کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، همایش خورشید ولایت با حضور مدیران، علما، فرماندهان نظامی، انتظامی و جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان‌های ایرانشهر، بمپور و دلگان ظهر امروز در مجتمع فرهنگی سپهبد شهید قاسم سلیمانی دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد.

دبیر قرارگاه فرهنگی سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار داشت: رهبر انقلاب شخصیتی برجسته و دارای علم، تقوا، زهد و مدیری مدبر در شرایط بسیار سخت و حساس جامعه است.

حجت الاسلام علی خراسانی نژاد افزود: مدیریت رهبر معظم انقلاب باعث شده تا فتنه‌های مختلفی که توسط استکبار جهانی علیه جهان اسلام تاکنون برنامه ریزی شده کنترل و از آشوب و چالش‌ها جلوگیری شود.

وی با تاکید بر اینکه تدبیر رهبر معظم انقلاب بارها فتنه‌های داخلی و خارجی علیه انقلاب و دنیای اسلام را خنثی کرده است، ادامه داد: مدیریت مقام معظم رهبری مسیر انقلاب را به سمت جلو پیش می‌برد و ما حتماً به آن تمدن اسلامی مدنظر ایشان به کوری چشم دشمنان خواهیم رسید.

دبیر قرارگاه فرهنگی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مسئولین دبیرخانه همایش خورشید ولایت از امروز برای برگزاری بهتر این مراسم در سال آینده برنامه ریزی کنند و تمام خاطرات آن زمان را به صورت مصاحبه، کتاب و فیلم آماده کنند و اقدامات فرهنگی لازم را انجام دهند.