امیر نصیرزاده از مرکز تولید ماسک نهاجا بازدید کرد
امیر نصیرزاده از مرکز تولید ماسک نهاجا بازدید کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در یگان آماد و پشتیبانی از خط تولید ماسک و تجهیزات پزشکی مرکز شهید بهشتی نهاجا بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، به همراه حجت الاسلام سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با حضور در یگان آماد و پشتیبانی از خط تولید ماسک و تجهیزات پزشکی مجتمع شهید بهشتی این نیرو بازدید کرد.
امیر سرتیپ دوم جعفر پور فرمانده آماد و پشتیبانی نهاجا در حاشیه این مراسم، گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و اهداف قرارگاه زیستی و ریل گذاری در خنثی سازی تحریم‌ها در شرایط فعلی، راه‌اندازی خط تولید ماسک در این مرکز آغاز شد.
وی افزود: این مرکز با حمایت امیر سرتیپ نصیرزاده فرمانده محترم نیرو هوایی ارتش و با رویکردی جهادی برای خودکفایی در امر تولید، خدمات رسانی به بیمارستان‌ها، کادر درمان و خانواده پزشکی، راه‌اندازی شده تا قدمی در پیش‌برد اهداف این نیرو برداشته شود.
گفتنی است در این مراسم امیر سرتیپ هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی و امیر سرتیپ دوم ناصری رئیس اداره بهداشت و درمان نهاجا امیر سرتیپ نصیرزاده را همراهی می‌کردند.